Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
 Kto was straszy? Czytaj ze zrozumieniem, my sobie nic nie robimy z tego że wy chcecie tor, jak dziecko w piaskownicy :D Toru nie ma i nie będzie, a my się już z tego śmiejemy :) najbardziej mieszkańcy osiedla obok toru :)
milych cieplych wieczorów zycze i najlepiej otwieraj okienko na noc to bedziesz dobrze slyszala podziekowania ktore wam bede serwowal co noc moja R6 :) przy 12k obrotów naprawde mila z niej kolysanka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milych cieplych wieczorów zycze i najlepiej otwieraj okienko na noc to bedziesz dobrze slyszala podziekowania ktore wam bede serwowal co noc moja R6 :) przy 12k obrotów naprawde mila z niej kolysanka :)
możesz co najwyżej mi naskoczyć :) policja Ci pozdrowi tą R6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milych cieplych wieczorów zycze i najlepiej otwieraj okienko na noc to bedziesz dobrze slyszala podziekowania ktore wam bede serwowal co noc moja R6 :) przy 12k obrotów naprawde mila z niej kolysanka :)
Ciebie pozdrowi kamień w szybkę R6 :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku filmiku widać kierowcę któremu śpieszy się na tor. Pan z "peżota",  oczywiscie! na rejstracji LSW ( Lubię Swoją Wieś) tak się spieszy, że nie będzie swoim bolidem stał grzecznie w korku tylko jedzie tak jak go nauczono jeździć u siebie po wsi...
z tej wsi co prezydent no popatrz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka tych protestujących, ja to też powtórzę.   Widać po tych osobach, że to strasznie niski poziom inteligencji i takie potrzeby życiowe jak "palenie gumy, pojeżdżenie sobie itd." Nie ma co się spodziewać, że do takich osób cokolwiek dotrze, bo oni nie są w stanie pojąć i nie odróżniają znaczenia słów - prawo własności, kompetencje urzędnicze, inwestycje, priorytety, porządek publiczny, przestrzeganie prawa itd. Im się mówi - chcecie uprawiać ten sport, poprawiać technikę jazdy, to jedźcie na profesjonalny tor do tego celu specjalnie zbudowany. Ale wielu z nich przyzwyczajonych jeździć po wsi od stodoły do stodoły, mówi "nie", bo un tero mieszka tu, to un kce tutej se poszaleć, un nigdzie nie bedzie jechoł, bo trza płacić tam, a un je chytry i płacić nie bedzie. To są gołodupcy i tyle, pooglądają w TV jakieś wyścigi i dalejże do rzęchów i oczyma duszy widzą siebie jako Kubiców lub Małyszów. Nie tędy droga panowie! Jesteście za starzy i za biedni na ten sport. I nie ma co snuć mrzonek, że miasto wybuduje wam tor. Kupcie sobie grę "wyścigi" i grajcie na dywanie z synami, albo w tym klubie zapaleńców. Możecie także wirtualnie "jechać po bułki" czy "do dentysty". Zniechęciliście na maksa wszystkich do siebie, niestety. Czasy się zmieniły i nie wystarczy krzyczeć "my chcemy", czy "żądamy" i jakieś aniołki wam wyczarują to co wam się marzy. Teraz jak ktoś ma kasę to sobie może kupić i tor i basen i stadion, a jak nie ma kasy, to musi siedzieć cicho i zostają mu hobby mniej kosztowne i nikomu nie wadzące, polecam jogging, trekking, rower,spływy kajakowe i inne. To dobrze też wpłynie na wasze nerwy i zdobędziecie tą adrenalinkę, która tak wam się marzy.
to zburzyć stadioniki i baseniki za kasę publiczną postawione....i siedzieć cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za miasto. Buduje sie jakieś śmieszne stadiony i innfrę rowerową dla garstki ludzi to i torowcy mają prawo sie domagać o swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego złe wniosku masz niestety, supermarketu obok mnie nie ma gdzie stawiać, a na chwilę obecną cieszę się mieszkaniem własnościowym i działką pod lublinem, także w swoim komentarzy zabłysnąłeś mega inteligencją :) ciesze się że buraki nie będą miały gdzie jeździć, jeśli już to tor będzie poza lublinem i chwała zukowi za to :)
niestety złe wnioski - mamy gdzie zostają ulice, a supermarket na pewno powstanie... Na torze jest w projekcie i market, a grunt nie został wykupiony... , ale sory ty nie stamtąd jak widać - to tylko taka bezinteresowna zawiść. Ohyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszędzie paniusiu "nie było wielkiego problemu" ... widać.. niedzielny kierowca.... pewnie jechałaś po bułki od bloku do biedronki 10 metrów dalej
a jasne że po bułki, całe popołudnie najlepszych szukałam po mieście, ale biedronki akurat nie na tej trasie... Jak miałeś problemy paniczyku trzeba pojechać na tor - podszkolić się trochę. Ach zapomniałam, już nie ma toru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla toru!!! Ja jestem bardzo zadowolony, że zlikwidują tor. Pseudo kierowcy ze wsi nie będą halasować ani zatruwać środowiska w Lublinie swoimi rozpadającymi się złomami. Brawo dla władz miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA TORU !!   Znajdzcie prywatnego sponsora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No protestujący z filmiku to wieśniaki niezłe, dobrze ktoś tam na demną napisał! Ja jestem Lubelakiem, kierowcą i mi żaden tor nie jest potrzebny! A wypasiony basen i stadion owszem jak będzie możliwość to będe korzystał z nich, pływał i chodził na mecze! Piona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe blondynka pisze niewidzialnym kolorem :D
Atramentem sympatycznym szczwana sztuka napisała. ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem jak będziecie robić protest to pomyślcie... Zablokujcie całkowicie PZM oraz Urząd Miejski i Wojedzki tak by nie możliwe było odholowanie aut, a sami okupujcie te budynki. Tylko wtedy może coś się ruszy w tym temacie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie kierowca co go swędzi i musi "się po ścigać" to wogóle prawka nie powinien mieć! Ja jestem kierowcą od 15 lat i nie odczuwam potrzeby "ścigania się"! NIE DLA TORU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch w Lublinie wg moich obserwacji w ciągu ostaniach 3-4 lat wzrósł dwukrotnie. Badania pokazały, że nie pamiętam dokładnie, ale duży procent kierowców uważa się za wirtuozów kierownicy. Tak nie jest. Najwięcej ludzi w Lublinie, pomijając choroby ginie na drodze. Wg mnie każdy powinien mieć obowiązek co roku przejścia krótkiego kursu jazdy w warunkach obiegających od normy. Gdzie mają chętni pojechać i sprawdzić sobie czy uda im się wyprowadzić samochód z poślizgu, hamować awaryjnie itp. Nie rozumiem dlaczego jesteście tacy na NIE, przecież to nasze wspólne bezpieczeństwo! Ludzie myślcie sami, nie dajcie się manipulować. Żuk sobie ostro pogrywa z działkami w Lublinie, zwrócicie na to uwagę. Jak obiecał to... acha to PO, i takie ich obiecanki bez pokrycia jak zwykle, nie dziwię się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch w Lublinie wg moich obserwacji w ciągu ostaniach 3-4 lat wzrósł dwukrotnie. Badania pokazały, że nie pamiętam dokładnie, ale duży procent kierowców uważa się za wirtuozów kierownicy. Tak nie jest. Najwięcej ludzi w Lublinie, pomijając choroby ginie na drodze. Wg mnie każdy powinien mieć obowiązek co roku przejścia krótkiego kursu jazdy w warunkach obiegających od normy. Gdzie mają chętni pojechać i sprawdzić sobie czy uda im się wyprowadzić samochód z poślizgu, hamować awaryjnie itp. Nie rozumiem dlaczego jesteście tacy na NIE, przecież to nasze wspólne bezpieczeństwo! Ludzie myślcie sami, nie dajcie się manipulować. Żuk sobie ostro pogrywa z działkami w Lublinie, zwrócicie na to uwagę. Jak obiecał to... acha to PO, i takie ich obiecanki bez pokrycia jak zwykle, nie dziwię się.
Do siebie na wieś na pole niech jadą poćwiczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto kto protestuje: LSW, LLE, LWL, LHR... oni muszom palić gume :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do siebie na wieś na pole niech jadą poćwiczyć
Gina ludzie bo wieśniak poświruje na torze i potem naładawony swoją głupota wraca z tego toru i... BUMMMM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej żałosne jest to, że trzeba o wszystko w tym mieście walczyć, bo albo są niedouczeni urzędnicy, albo władza liczy, iż jakoś to będzie i najpierw realizuje swoje plany, aby pozapełniać stołki. Jezdnie w opłakanym stanie. Tu kawałek, tam kawałek, ale nigdzie nie ma całości. Chodniki takie, że można nogi połamać, totalny brud na zaniedbanych trawnikach. W idiotycznych miejscach ścieżki/pasy rowerowe (szerokie zarośnięte trawą trawniki, a za to jezdnie po jednym pasie ruchu w dwóch kierunkach, albo co gorsza wąskie jednokierunkowe, ale za to z pasami dla rowerów). Markety w tym przecudne biedronki w środku dzielnic, pomiędzy blokami, aby tiry mogły jeździć i hałasować agregatami włączonymi w nocy. O stadionie nic nie napiszę, bo słów szkoda. Najważniejsze, że menadżer jest :lol:. I tak ze wszystkim. Rozważania, czy ma powstać w mieście spalarnia śmieci, albo ciepłownia opalana biomasą są tylko dowodem na bezmyślność i obojętność władzy Lublina. Tu nie szuka się optymalnych rozwiązać, ale czeka się jedynie, czy ludzie zareagują, czy nie. Jak będą cicho to niech ich im cuchnie, a jak wyjdą na ulicę, to coś tam wymyślimy. Oczywiście coś tam się zmienia, ale powoli i nie do końca - studzienki wystające, albo zapadnięte na Krochmalnej, czy na Grabskiego, a asfalt dopiero co położony. Kawałek Narutowicza zrobiony, ale dlaczego nie ten od skrzyżowania do Głębokiej to nikt nie wie. A może dlatego, że ten zrobiony jest bliżej Centrum? Chodniki w Centrum - każdy inny, ale kto by się tam bawił w estetykę. Są, więc nie narzekajcie. O kosze na śmieci, czy pojemniki na psie odpady doprosić się nie można, chociaż regulamin czystości obowiązuje od dawna. Podatnicy tego miasta mieszkają w różnych dzielnicach i miasto nie kończy się na Porębie, Czubach, Sławinku i deptaku. Ja rozumiem, że najprościej jest tak - wyznaczyć kilka dzielnic i tam dać startujące i lądujące samoloty, dziurawe jezdnie, zaniedbane chodniki, zaniedbaną zieleń, 2 elektrociepłownie na biomasę i tirami jadącymi przez niektóre dzielnice z tą biomasą do elektrociepłowni, ale chyba nie tak to powinno wyglądać. Czy my też powinniśmy wyjść z taczkami pod ratusz, aby mieć czysto, ładnie, bez odoru i tirów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem jak będziecie robić protest to pomyślcie... Zablokujcie całkowicie PZM oraz Urząd Miejski i Wojedzki tak by nie możliwe było odholowanie aut, a sami okupujcie te budynki. Tylko wtedy może coś się ruszy w tym temacie...
  Przecież to niemyślące debile.. Wolą zakorkowywac miasto i wkurzać mieszkanców i myślą że tym coś wywalczą :D :lol: :lol:   A korki o 15-17 jak były tak będą, 80-100 wiecej aut nic nie zmieni.   Jedźcie pod dom Żuka czy prezeza PZM i tak popalcie gume czy zróbcie hałas silnikami B) Bo to oni was wydymali a nie boga winni mieszkańcy, którym na złość chcecie jeszcze bardziej korkowac centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...